Kourtney Kardashian zbulon gjoksin në imazhet e reja (FOTO)

E Mërkure  07 Prill 2021 23:17 |
Kourtney Kardashian zbulon gjoksin në imazhet e reja (FOTO)

Blogerja e njohur ngarkoi një set shumë të shpejtë në llogarinë e saj në Instagram të mërkurën në mëngjes.

 
Ylli i televizionit i dha pasqyrës së banjës pamjen e saj më të mirë ndërsa dukej e përsosur veshur me një veshje nga marka e motrës së saj Skims.

Imazhet e Kourtney vijnë jo shumë kohë pasi motra e vogël Khloe u përfshi në një skandal në lidhje me ndarjen aksidentale të një fotoje të pa edituar.

Kardashian ishte fotografuar e veshur me një veshje ngjyrë kafe nga koleksioni Jacquard i lëshuar së fundmi nga Skims mesi i saj i tonifikuar ishte pjesërisht i dukshëm.

Ajo e kompletoi pamjen e saj me një palë pantallona të cilët ishin tërhequr pjesërisht mbrapa. Centrali i mediave sociale u aksesua me një gjerdan të vetëmdhe flokët e saj të mrekullueshëm ngjyrë kafe të errët u vendosën në shpatullat dhe gjoksin e saj në fotot e publikuara.

Motra e madhe Kardashian nuk është e huaj për markën e motrës së saj, ajo është paraqitur edhe në disa materiale tjera promovuese të linjës së veshjeve.

Më shumë rreth