Kylie Jenner ‘ngrit’ temperaturat me këto imazhe të nxehta

E Marte  29 Shtator 2020 11:14 |
Kylie Jenner ‘ngrit’ temperaturat me këto imazhe të nxehta

Sezona e verës ka mbaruar, por jo për Kylie Jenner.

 

Kylie Jenner një ndër personazhet më të përfolura të botës së showbizit, shfaqi figurën e saj të mahnitshme, e ulur në divan e veshur me bikini me lule, shkruan Daily Mail, transmeton lajmi.net.

Ajo si mbishkrim kishte shkruar “Dita e 7-të e vjeshtës”, pavarësisht se Kylie ishte më shumë e zhveshur se me rroba , ende dukej magjepsëse.

Ylli televiziv kishte veshur një byzylyk të artë, orë, dhe një palë vathë të rrumbullaktë. Edhe thonjtë e saj të gjatë ishin lustruar në mënyrë perfekte.

 

Më shumë rreth