Labi bën thirrje për t’i ndihmuar Floriana Musliut, e cila vuan nga kanceri: Nuk po ju kërkoj vota

E Enjte  21 Janar 2021 18:36 |
Labi bën thirrje për t’i ndihmuar Floriana Musliut, e cila vuan nga kanceri: Nuk po ju kërkoj vota

Labi ka një thirrje për qytetarët

 Labinot Tahiri, përmes rrjeteve sociale po kërkon nga qytetarët që të mobilizohen për t’i dalë në ndihmë Floriana Musliut, e cila vuan nga kanceri.

28-vjeçarja nga Ferizaj po vuan nga sëmundja e kancerit, andaj për shërimin e saj nevojiten rreth 160.000 euro.

Labi u bën thirrje qytetarëve që të bëhen bashkë dhe ta shpëtojnë këtë vajzë, trajtimi i së cilës duhet të bëhet jashtë vendit.

Ai thotë se sa paguan dikush vota, le të dhurojë për ta shpëtuar këtë vajzë.

KY ËSHTË POSTIMI I PLOTË I LABIT, PA NDËRHYRJE:

“RAST I RËNDË , dhe për këto raste duhet punë dhe ndihmë.
Të dashur qytetarë, ndoshta ka shumë padrejtësi në këtë jetë, por më e pa mëshirjshmja padrejtesi është kur i shohim vajzat e reja apo djemt e ri duke vuajtur nga LEUKEMIA e sëmundjet e rënda!
Vllezer dhe motra, Floriana Musliu 28 vjeqare nga Ferizaj, vuan nga semundja e kancerit!
Nuk po ju kërkojë VOTA, po ju kërkojë ndihmën që ta shpëtojmë se bashku me Zotin.
Shërimi i saj kushton nga 160.000 € në 110.000 €
Nëse jemi krejt se bashku dhe thuani që ta marrim edhe këtë rast, ne nga nesër e nisim në TURQI, por nëse ajo vazhdon të mbetêt në shtrat kêtu në Ferizaj mund të ndodh …… e larg qoftë.
Sa paguan dikush vota, le te na lajmrohen dhe te na ndihmojnë që ta shpëtojmë edhe këtë vajzë.
Me dashuri dhe respekt, Labi juaj Kosovë e Shqipërisë”. 

Më shumë rreth