Luana Vjollca i ngacmon ndjekësit i fton të luajnë “Golf”

E Mërkure  23 Qershor 2021 19:33 |
Luana Vjollca i ngacmon ndjekësit i fton të luajnë “Golf”

Këngëtarja ka nisur pushimet.

 
Dhe, Luana Vjollca është aktive me postime nga më të ndryshmet në rrjete sociale.

Sapo ka publikuar imazhe të reja e cila është shfaqur joshëse teksa shihet e veshur me veshje sportive.

Bukuroshja bionde, shihet se ka qenë duke shijuar një lojë golfi derisa nuk i kanë munguar edhe provokimet në imazhe.

“Eja të luajmë bebe”, ka shkruar Luana në përshkrimin e fotografive.

Ndryshe, këngëtarja së fundmi njoftoi se ka nënshkruar kontratë me kompaninë “Ultra Music”.

Më shumë rreth