Marina Vjollca sjell poza atraktive me fustanin me ngjyrë të zezë

E Mërkure  07 Prill 2021 23:15 |
Marina Vjollca sjell poza atraktive me fustanin me ngjyrë të zezë

Moderatorja shqiptare arrin të shfaqet në super-formë pothuajse në secilën paraqitje.

 
Edhe në imazhet e fundit, Marina ka sjellur poza plot stil.

E veshur me një fustan të shkurt me ngjyrë të zezë, bashkëshortja e reperit Gheto Geasy ka venë në pah shpinën e saj joshëse.

Duke kompletuar dukjen e saj me flokë të rregulluara dhe makijazh, Marina duket perfektë.

Në profilin e saj zyrtar në Instagram ka publikuar tri fotografi teksa dy prej tyre i ka shfaqur me ngjyra bardh dhe zi.

Ndryshe, komentet e shumta pozitive nuk i munguan nga ndjekësit e saj si dhe pëlqimet.

Më shumë rreth