Modelja kosovare i la gojëhapur edhe italianët

E Premte  14 Shkurt 2020 07:52 |
Modelja kosovare i la gojëhapur edhe italianët

Modelja kosovare, Dorina Gegiçi ka bërë një fotosesion në Milano ditëve të fundit dhe paraqitja e saj ka stepur edhe disa qytetarë të këtij vendi

Ajo ka disa vite që është aktive në skenën e modës jo vetëm në Kosovë por edhe jashtë saj.

E tillë është paraqitur në një video tw para do dite kur Dorina është parë në një paraqitje të saj në Milano e ku ka bërë një sfilim që ka rënë edhe në vëmendje të qytetarëve milanist atje.

Bukuroshja kosovare është parë duke deifiluar me një fustan të shkurtër ngjyrë ari.

Më shumë rreth