Mozzik, Dardan dhe Nimo publikojnë nesër pas mesnate “Për ty”

E Mërkure  13 Tetor 2021 18:53 |
Mozzik, Dardan dhe Nimo publikojnë nesër pas mesnate “Për ty”

Tre artistët e njohur kanë bashkuar forcat për projektin e rradhës.

 
Dardan, Mozzik, Nimo po sjellin projektin e ri muzikor nesër pas mesnate.

Reperët kanë njoftuar përmes rrjeteve sociale se po vijnë me një këngë të re që titullohet “Për ty”, e që duket të jetë në kombinim me gjermanishten.

Ky projekt pritet të lansohet gjatë ditës së nesërme (e enjte) dhe tanimë është publikuar edhe një video të shkurtër nga klipi.

Më shumë rreth