Mozzik dhe Loredana rikthehen nga Dubai

E Mërkure  24 Shkurt 2021 17:36 |
Mozzik dhe Loredana rikthehen nga Dubai

Çifti kanë përfunduar pushimet e tyre.

Mozzik dhe Loredana ka ditë që kanë shijuar pushimet në vendin luksoz.

Dyshja  siç duket sot janë rikthyer nga atje por cili është destinacioni i radhës nuk e kanë zbuluar. Ata kanë publikuar fotografi nga aeroplani në profilet e tyre zyrtare në rrjete sociale.

Mozzik ishte ai i cili postoi një imazh nga aeroplani, teksa shihet se mban edhe maskën mbrojtëse ndaj Covid-19, kurse Loredana ka postuar foto nga aeroporti derisa ka shkruar se është tejet e lodhur.

Ndryshe, pas disa muajve ndarje Mozzik dhe Loredana janë rikthyer së bashku dhe ky pushim mbase edhe iu ka ndihmuar ta përmirësojnë lidhjen e tyre.

Më shumë rreth