Rita Ora pozon me plot stil, i gëzohet daljes nga karantina 14 ditore

E Diel  28 Shkurt 2021 16:27 |
Rita Ora pozon me plot stil, i gëzohet daljes nga karantina 14 ditore

Ajo më në fund është e lirë nga karantina dhe tashmë po publikon fotografi nga më të ndryshme në rrjete sociale.

 
Të shtunën, këngëtarja ka publikuar fotografi nga Sidney në Instagramin e saj e cila u pa veshur më shumë stil, shkruan lajmi.net.

 
Rita ka zgjedhur ngjyrën e kaltër kombinim me të zezë dhe ngjyra tjera të përziera e cila dukej shumë bukur.

Më shumë rreth