Romeo i dha Donaldit një mesazh nga Bora Zemani?

E Mërkure  08 Dhjetor 2021 09:13 |
Romeo i dha Donaldit një mesazh nga Bora Zemani?

Mbrëmë ndodhi takimi i shumëpritur i dyshes.

 
Donaldi dhe Romeo emocionuan publikun me takimin e tyre pas 60 ditësh.

Ndërohë, derisa të dy binjakët ndërronin veshjet Romeo i dha Donaldit 20 mijë lekë dhe me sa duket në to shkruhej një mesazh.

Megjithatë, ata nuk zbuluan asgjë se çka mund të ketë shkruar në 20 mijë lekët.

Ndryshe, Donaldi deklaroi mbrëmë se ka përfunduar lidhjen me moderatore, Bora Zemani, sidoqoftë nuk dihet se çka do ndodh pas daljes së Donaldit nga shtëpia.

Shiko videon nga minuta e 01:09:00.

Më shumë rreth