Ronela provokon me këngën e re: Shumë i mirë, edhe pak (VIDEO)

E Diel  11 Prill 2021 13:13 |
Ronela provokon me këngën e re: Shumë i mirë, edhe pak (VIDEO)

Këngëtarja Ronela Hajati, e njohur për stilin unik dhe provokues, sapo ka publikuar këngën më të re, e dyta e albumit “Rron”. “Shumë i mirë” vjen me një videoklip shumë sensual, ku Ronela tregon anën bombastike të formave trupore.

Më shumë rreth