Samanta paralajmëron klipin e ri me një fotosesion?

E Mërkure  07 Prill 2021 23:15 |
Samanta paralajmëron klipin e ri me një fotosesion?

Këngëtarja ka realizuar një fotosesion të ri.

 
Samanta ka kohë që nuk ka publikuar ndonjë projekt muzikor dhe aludohet se seti i ri fotografik është nga klipi i ri.

Artistja shqiptare shihet e veshur me veshje ngjyrë të zezë transparente derisa ka theksuar figurën e saj trupore.

E veçanta e fotografive të saj janë flokët bionde të këngëtares të cilat nuk i ka pas më parë.

Samanta ka postuar dy imazhe dhe njëra është vetëm portreti i saj teksa shihet e rregulluar me makijazh në të njëjtën kohë edhe me fotoshop.

Theksojmë se, këngëtarja nuk ka zbuluar se çka qëndron prapa këtyre fotografive.

Më shumë rreth