Seven Saraçi publikon këngën e re ‘Best friend’

E Hëne  10 Gusht 2020 19:53 |
Seven Saraçi publikon këngën e re ‘Best friend’

Seven Saraçi ka lansuar projektin e ri muzikor.

Seven Saraçi është emër që iu ka munguar një kohë të gjatë fansave të tij, pasi qëndronte pasiv sa i përket projekteve të publikuara.

Por, së fundmi këngëtari me prejardhje shqiptare është ngjallur, dhe i është kthyer punës, ai para pak minutave ka publikuar këngën e tij më të re të titulluar ‘Best friend’.

Ai ka punuar projektin vetëm në versionin ‘audio’, miksimi është bërë nga Billion Bassy, ndërsa teksti është shkruar nga vetë ai. 

Më shumë rreth