Sinani dhe Andrra do të bëhen prindër për herë të dytë, zbulohet gjinia e bebit

E Hëne  28 Shtator 2020 16:11 |
Sinani dhe Andrra do të bëhen prindër për herë të dytë, zbulohet gjinia e bebit

Burime bëjnë me dije se këngëtari Sinan Hoxha dhe partnerja e tij, Andrra Destanit janë në pritje të fëmijës së dytë.

Sinani dhe partnerja do të bëhen me djalë, mirëpo ende nuk dihet saktësisht në cilin muaj të shtatzënisë është Andrra.

Presim që këto lajme të konfirmohen sa më parë nga çifti!

Këngëtari dhe partnerja janë gjithashtu prindër të një vogëlushi të quajtur Ansi.

Më shumë rreth