Stresi edhe pse me COVID-19 nuk po i ndal ndejat (FOTO)

E Hëne  28 Shtator 2020 15:04 |
Stresi edhe pse me COVID-19 nuk po i ndal ndejat (FOTO)

Para disa dite vet reperi Stresi kishte konfirmuar se është prekur nga Covid-19.

Ai përmes një foto në instagram kishte thënë se po ik të vetizolohet, shkruan Portali.info.

Mirëpo pas disa dite në disa foto stresi ishte i pranishëm në një ndjejë private ku kishte shumë njerëz.

Stresi është shumë i dashur për publikun shqiptar lidhur me sukseset që kanë arritur dhe afërsinë që ka me fansat./PORTALI.info/

 

Më shumë rreth