“Ta kam dhënë fjalën deri në frymë të fundit”, Graniti i del në mbrotje Fifit pas asaj që i ndodhi mbrëmë

E Mërkure  24 Nëntor 2021 19:48 |
“Ta kam dhënë fjalën deri në frymë të fundit”, Graniti i del në mbrotje Fifit pas asaj që i ndodhi mbrëmë

Gjendja jo e mirë shëndetësore e Fifit mbrëmë në spektaklin e Big Brother VIP ka ngjallur reagime të shumta në publik.

Për këtë tani ka reaguar ish banori, Graniti Cana i cili e ka mbështetur këngëtaren nga Kosova.

““Ta kam dhënë fjalën deri në frymë të fundit, jam në të mirë e në të keq. Shoku i mirë në ditë të vështirë”, ka shkruar Cana në një postim në Instagram.

Kujtojmë se alivanosja e Fifit mbrëmë erdhi pas një debati me opinionisten e Big Brother VIP, Balina Badinaku, e cila i tha këngëtares se dëshironte vëmendje nga historia e Dj PM dhe Sarah Berishës.

Kjo gjë nervozoi Fifin e cila kërkoi të dilte nga shtëpia e Big Brother, por që menjëherë pas kësaj kërkese asaj i ra të fikët.

 

Më shumë rreth