Tayna publikon foto plot makijazh por vëmendja diku tjetër

E Mërkure  24 Shkurt 2021 18:13 |
Tayna publikon foto plot makijazh por vëmendja diku tjetër

Këngëtarja është shfaqur joshëse në këtë paraqitje.

E veshur me të brendshme të markës ”Louis Vuitton”, Tayna ka zbuluar nga asetet e saj.

Kjo është fotografia e dytë që Tayna publikon e veshur në këtë mënyre duke mos zbuluar se për çka bëhet fjalë.

Përveç veshjes, këngëtarja ka vendosur edhe makijazh e cila ka pozuar brenda një ambienti të brendshëm dhe komod por vëmendjen e marrin linjat e saj trupore.

 

Më shumë rreth