Xhensila Myrtezaj shtatzënë për herë të dytë?

E Diel  15 Maj 2022 22:24 |
Xhensila Myrtezaj shtatzënë për herë të dytë?

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj është mjaft aktive në koncerte dhe mbrëmje muzikore.


Shpesh herë ajo ndan imazhe të ndryshme nga këto mbrëmje.

Së fundmi faqja Vipat e Bllokut ka ndarë një imazh në ‘Instagram’ ku shfaqet barku i fryrë.

Më shumë rreth