‘Zemrën ma more’ vjen nga Monda

E Mërkure  07 Prill 2021 17:16 |
‘Zemrën ma more’ vjen nga Monda

Artistja e On Records, Monda, ka ardhur me projektin e ri.

Fjala është për këngën që ajo e titulloi ‘Zemrën ma more’.

Kënga u shkrua nga vet artistja dhe  është prodhim i Zzapp&Chriss dhe u finalizua me klip.

Për klip u kujdes produksioni XL Films.

 

Më shumë rreth