Ferran dhe Pau Torres futen në fushë dhe gjejnë menjëherë golin (VIDEO)

E Mërkure  23 Qershor 2021 19:40 |
Ferran dhe Pau Torres futen në fushë dhe gjejnë menjëherë golin (VIDEO)

Ferran Torres dhe Pau Torres i janë dashur vetëm pak sekonda për të gjetur dy gola të tjerë, për ta çuar rezultatin në 5-0.

Ylli i City-it, konkretizoi me thembër një pasim të Pedrit nga krahu i djathtë. Pak minuta më pas të njejtën gjë bën edhe Pau Torres, i cili realizoi me kokë.

Më shumë rreth