Formacionet zyrtare: Man City – PSG

E Mërkure  24 Nëntor 2021 19:51 |
Formacionet zyrtare: Man City – PSG

Dy top klubet evropiane do të ballafaqohen sonte mes vete.

Manchester City dhe Paris Saint Germain do të takohen sonte nga ora 21:00.

City ndodhet në vendin e parë në grupin A me nëntë pikë, kurse Parisi është e dyta me tetë pikë.

Dy ekipet janë shumë afër të sigurojnë kalimin tutje, ndërsa sonte do të luftojnë për të siguruar pozitën e parë në grup.

Formacioni i Man City: Ederson, Gundoga, Walker, Dias, Stones, Sterling, Zinchenko, Rodri, Silva, Mahrez, Cancelo

Formacioni i PSG: Navas, Hakimi, Kimpembe, Marquinhos, Mbapee, Paredes, Neymar, Herrera, Mendes, Gueye, Messi 

Më shumë rreth