Kante, heroi i Chelsea-t me makinë Mini Cooper (VIDEO)

E Enjte  06 Maj 2021 18:04 |
Kante, heroi i Chelsea-t me makinë Mini Cooper (VIDEO)

N’Golo Kanté ishte një nga lojtarët më të spikatur në të dyja ndeshjet ndaj Real Madrid. Por, edhe pse ka fituar një Kupë Bote me Francën dhe çdo titull të mundshëm në Angli, mesfushori është ndryshe nga kolegët e tij.

Këtë e tregoi edhe kur u largua nga stadiumi. Kante, në dallim nga shokët e skuadrës që ikën me makina luksoze, doli me një makinë Mini të blerë në vitin 2015. Tifozët e përcollën me brohorima dhe shampanjë.

Më shumë rreth