Pas sherrit, Conte dhe Lautaro sfidohen në ring me arbitër Lukakun (VIDEO)

E Enjte  13 Maj 2021 18:49 |
Pas sherrit, Conte dhe Lautaro sfidohen në ring me arbitër Lukakun (VIDEO)

Romelu Lukaku së bashku me shokët e skuadrës kanë menduar për të pajtuar trajnerin Conte me sulmuesin Lautaro Martinez. Gjatë sfidës me Romën, Lautaro debatoi ashpër me Conte-n pasi ky i fundit e zëvendësoi dheargjentinasi nuk e priti aspak mirë.

Ndërkohë në stërvitje Lukaku ka menduar diçka zbavitëse duke futur në ring boksi të improvizuar në stërvitje. Conte dhe Lautaro veshën dorezat edhe pse ishte thjesht një shaka pasi në të vërtetë trajneri dhe sulmuesi e mbyllën gjithçka duke qeshur dhe përqafuar.

Pas titullit kampion, tensioni do të ishte i teprua rnë një moment të tillë kaq të rëndësishëm.

Më shumë rreth