Përfundon pjesa e parë, Bayern në epërsi ndaj Dortmund (VIDEO)

E Marte  26 Maj 2020 19:22 |
Përfundon pjesa e parë, Bayern në epërsi ndaj Dortmund (VIDEO)

Ka përfunduar pjesa e parë ndërmjet dy gjigantëve gjerman Dortmund dhe Bayern, me rezultat 0-1 për Bayernin, shkruan Portali.info.

Golin për Bayernin e shënoi Kimmich në minutën e 41, me një parabolë të bukur arriti të mposht portierin kundërshtar, në një stadium bosh, ku dëgjohet zëri i improvizuar i shikuesve.

Pjesa e dytë pritet të jetë vendimtare, pasi të dy ekipet synojnë titullin e Bundesligas./PORTALI.info/

Më shumë rreth